Przestań marnować czas na pisanie własnych etykiet chemicznych - wyślij HCL SDS

image

Czy nadal piszesz własne etykiety chemiczne?

Istnieje ponad 200.000 substancji chemicznych używanych codziennie w miejscu pracy, które OSHA i EPA uznają za substancje niebezpieczne. Wiele z tych substancji chemicznych jest znacznie bardziej powszechnych niż inne, ale co się dzieje, gdy w zakładzie pojawia się nowa substancja chemiczna?

Po pierwsze i najważniejsze, SDS musi być przechowywana zgodnie z pisemnym planem komunikacji zagrożeń. Jeżeli transport substancji chemicznej musi zostać podzielony na mniejsze pojemniki wtórne, może się okazać, że nie posiadacie Państwo odpowiednich etykiet.

Zamiast poświęcać czas w wyjątkowo pracowitym dniu na samodzielne napisanie etykiety chemicznej (proces, który może trwać godzinami), pozwól HCL wykonać pracę za Ciebie! Nasz zespół ekspertów EH&S może opracować etykiety GHS i mieć gotowy dowód w ciągu 1-2 dni roboczych.

Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać nam kartę charakterystyki, a my zajmiemy się resztą, bez dodatkowych kosztów (co oznacza, że nie ponosisz żadnych opłat za konfigurację lub rozwój).

Niestandardowy format i informacje wewnętrzne

W HCL Labels stosujemy proces druku cyfrowego, który pozwala nam na ogromną elastyczność w projektowaniu i treści naszych etykiet.

Zamówiłeś nasze standardowe etykiety i być może chciałbyś wprowadzić kilka zmian w ich formacie. Oczywiście, nie ma problemu! Potrzebujesz etykiety w wielu językach? Tak! Byłoby również miło, gdyby na etykiecie znalazł się wewnętrzny numer telefonu EH&S lub informacje o producencie. Całkowicie. Etykieta z pewnością wyglądałaby dobrze, gdyby można było umieścić na niej gdzieś logo Twojej firmy. Absolutnie!

chemia

Granice są nieskończone w naszym procesie projektowania na zamówienie. Skontaktuj się z przedstawicielem HCL Labels już dziś i zapytaj o niestandardowe formatowanie!

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki naszym niestandardowym etykietom GHS

Przestań tracić czas i pieniądze na pisanie własnych etykiet GHS dla chemikaliów. Etykiety GHS HCL są wykonane z bardzo trwałego winylu samoprzylepnego, który jest laminowany, aby oprzeć się trudnym rozpuszczalnikom takim jak aceton i dichlorometan.