Oprogramowanie do zarządzania środowiskiem, zdrowiem i bezpieczeństwem (EHS): Czy jedna osoba może zrobić wszystko?

image

Dział ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa (EHS) w Państwa zakładzie ma codziennie wiele na głowie:

  • Zbieranie danych dotyczących emisji
  • Sporządzanie raportów zgodności emisji
  • Ocena ryzyka
  • Zgłaszanie incydentów
  • Zarządzanie wieloma pozwoleniami
  • Interakcja danych z dostawcami.

Więc jak to możliwe, że niektórzy duzi producenci z wielu zakładów i prawie 100 raportów zgodności do wykonania każdego roku są w stanie mieć tylko jedną osobę odpowiedzialną za to wszystko?

Odciążenie działu ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa (EHS) przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy

Odpowiedź jest prosta: solidne oprogramowanie Environmental, Health and Safety (EHS) z automatycznym zbieraniem danych.

Tradycyjnie, Środowisko, Zdrowie i Bezpieczeństwo (EHS) kierownik musiałby zebrać wszystkie dane związane z ich emisji powietrza i wody - wraz z utylizacją odpadów - wprowadzenie go do arkusza kalkulacyjnego, i szlifować się obliczenia do produkcji niezbędnych raportów.

Biorąc pod uwagę, że większość branż produkcyjnych wymaga kilku raportów, ma wiele pozwoleń do śledzenia i wielu sprzedawców do przekazywania informacji o produkcie, typowy dział ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa (EHS) może spędzić setki (tak, setki) godzin każdego miesiąca ręcznie zbierając, wprowadzając i obliczając dane.

Ile czasu pozostaje im na innowacje i postęp?

Korzystanie z oprogramowania EHS może zmniejszyć liczbę godzin pracy, aby wyeliminować to obciążenie i pozwolić zespołom zarządzającym EHS wrócić do wykonywania pracy, do której zostali zatrudnieni.

Automatyzacja danych pozwala sprzedawcom na natychmiastowe przekazywanie danych chemicznych ich produktów i materiałów do producenta, a kierownikowi EHS na szybkie zaimportowanie tych danych do własnej wewnętrznej bazy danych.

Posiadanie tego natychmiastowego połączenia z dostawcami oznacza, że nie jesteś zakładnikiem czyjegoś harmonogramu i lepiej przygotowany, aby uniknąć grzywny za niezgodność. Możesz przestać gonić za informacjami, których potrzebujesz i pozwolić, aby przychodziły one bezpośrednio do Ciebie.

W celu prowadzenia dokumentacji, automatyzacja danych automatycznie zsynchronizuje najnowsze dane z istniejącymi i zapisze wszelkie zmiany dokonane przez Ciebie lub Twoich dostawców. W ten sposób można śledzić i dokładnie raportować dla każdego okresu biznesowego.

Posiadanie wszystkiego monitorowanego w sposób zautomatyzowany, od samego początku, zapewnia wewnętrzną i zewnętrzną odpowiedzialność. Zautomatyzowane gromadzenie danych umożliwia nawet śledzenie każdej minuty działania obiektu, dając wiedzę potrzebną do maksymalizacji wydajności i redukcji kosztów operacyjnych. Dzięki tej automatyzacji i monitorowaniu w czasie rzeczywistym, natychmiastowe powiadomienia mogą być wysyłane do niezbędnego personelu, gdy tylko coś pójdzie nie tak lub nie spełni wymagań, co pozwala na skorygowanie wszelkich problemów w momencie ich wystąpienia.

Tak, jedna osoba naprawdę może zrobić wszystko, czego potrzebuje Twój dział EHS; oszczędzając niezliczone godziny pracy i pieniądze... ale tylko wtedy, gdy ma odpowiednie narzędzia. Więcej na: http://pomoc-chemiczna.pl