NAJWIĘKSI PRODUCENCI NIEBEZPIECZNYCH ETYKIET OSTRZEGAWCZYCH

image

To jest nasz sklep internetowy, gdzie można zamówić nasze produkty za pomocą kilku kliknięć myszką. Mamy ponad milion etykiet ostrzegawczych w magazynie, co oznacza, że możemy zagwarantować dostawę następnego dnia na każdą z naszych wstępnie wydrukowanych etykiet.

Do naszych najpopularniejszych produktów należą diamenty i tabliczki ostrzegawcze ADR, etykiety Niebezpieczne dla środowiska, etykiety Ograniczona ilość, etykiety GHS, etykiety i piktogramy CLP, etykiety ostrzegające przed dotykiem, etykiety Płyny łatwopalne (klasa 3), etykiety Tylko dla samolotów towarowych, etykiety Tędy do góry, etykiety IATA Wrażliwe na czas i temperaturę oraz wiele innych etykiet i oznaczeń transportowych.

Dostarczamy również dokumentację transportową, w tym noty towarów niebezpiecznych i noty przewozowe oraz oznakowanie pojazdów - panele hazchem, panele kemler/ADR, a nawet metalowe uchwyty do nich.

Jeśli drukują Państwo własne etykiety towarów niebezpiecznych na arkuszach laserowych A4, możemy dostarczyć puste etykiety na arkusze laserowe A4 lub wstępnie zadrukowane etykiety laserowe GHS - zapewniamy również drukarki i materiały eksploatacyjne do drukarek.

chemi

Jeśli masz problemy z produkcją własnych etykiet ostrzegawczych, pozwól nam się tym zająć; nasza usługa drukowania etykiet na małe zamówienia może je dla Ciebie wyprodukować. Jest to wygodna i opłacalna usługa dla małych ilości w pełni zgodnych z przepisami etykiet różnego rodzaju i w różnych ilościach.

Jeśli chodzi o etykiety dla chemikaliów lub innych niebezpiecznych towarów, oferujemy Ci kompleksowe zaopatrzenie we wszystko, czego potrzebujesz, a nasza wiedza branżowa i doświadczenie oznaczają, że możesz na nas polegać, jeśli chodzi o prowadzenie Cię przez nowe przepisy i zapewnienie, że Twoje etykiety są zawsze zgodne z najnowszymi regulacjami rządowymi.

Aby dowiedzieć się więcej przejdź na stronę http://pomoc-chemiczna.pl/