Etykiety satynowe, przywieszki satynowe, wstążka satynowa

image

Produkcja i druk etykiet i przywieszek satynowych.

W naszej firmie mogą Państwo złożyć zamówienie na produkcję i druk etykiet satynowych. Etykiety satynowe, przywieszki, metki w konkurencyjnych cenach są dostępne na zamówienie. Taśmy satynowe do etykiet są doskonałym, wysokojakościowym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Opcje druku obejmują druk 1-kolorowy, 2-kolorowy i wielokolorowy.

Satyna odznacza się trwałością, gładkością, bogatą i żywą barwą oraz pięknym połyskiem. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wstążka sateenowa jest odporna na pranie i nie traci swojego wyglądu. Satyna jest gęsto tkaną tkaniną. Ma gładką i jedwabistą powierzchnię, przypominającą satynową wstążkę.

Sateen ma jedną cechę, która może być pozytywna lub negatywna. Etykiety satynowe muszą być cięte gorącymi nożycami. Przy cięciu na zimno krawędzie materiału mogą się rozplatać. W przypadku cięcia gorącymi nożycami nie ma jednak ryzyka "rozplątania", krawędzie wyglądają na wykończone i nie wymagają dalszych manipulacji.

Satynowa wstążka:

  • Ma przyjemny wygląd
  • Odporna na ścieranie
  • Odporny na pranie, nie traci swojego wyglądu
  • Wspaniała gama kolorów
  • Miękka faktura, materiał jest przyjemny w dotyku

Etykiety satynowe dostępne są w formie rolki. Jedną z dostępnych form zamawiania etykiet indywidualnych są również etykiety satynowe. Kup satynowa taśma do druku termotransferowego z naszej firmy. Na zamówienie dostępne są również etykiety satynowe.

Etykiety satynowe lub sateenowe są szeroko stosowane w przemyśle tekstylnym i handlu detalicznym. Satyna stosowana jest do znakowania pościeli (koce, materace, poduszki, pościel), do odzieży (dżinsy, spodnie, kurtki, odzież wierzchnia i i