Etykiety dla produktów

image

W dzisiejszym świecie wszystkie produkty spożywcze są w takim czy innym stopniu oznakowane. W tym przypadku różne są powierzchnie klejące i wymagania dotyczące odporności na wpływy środowiska.

Z tego powodu mogą być i są stosowane najróżniejsze materiały do etykietowania. Dlatego nie jest łatwo wybrać odpowiednie materiały do etykietowania dla każdego indywidualnego przypadku. Specjaliści firmy Bosla pomogą Państwu we wszystkich kwestiach związanych z etykietowaniem produktów twarogowych, masła, ryb, kurczaków, mięsa, warzyw itp.

Etykiety termiczne są najlepszym rozwiązaniem do etykietowania żywności, ale etykiety termotransferowe są również stosowane, gdy wymagana jest większa stabilność obrazu. Różne produkty mają różny okres trwałości i warunki przechowywania. Dlatego też będziemy trzymać się następującego podziału:

Etykiety dla twarogu

Etykiety mogą być wykonane z wielu różnych materiałów - wszystko zależy od tego, jak bardzo chcesz, aby były atrakcyjne i zauważalne dla klienta. Jednak w każdym przypadku głównym wymogiem, który muszą spełniać wszystkie etykiety, jest dobra przyczepność i dobre działanie w niskich temperaturach. Doradzimy Państwu w zakresie następujących materiałów - etykiety termiczne ECO, etykiety TOP oraz etykiety papierowe termotransferowe.


Etykiety olejowe

W tym przypadku zazwyczaj stosuje się już w pełni kolorowe etykiety. Wystarczy samodzielnie wydrukować datę produkcji, skład itd. Można również stosować różne materiały. Najważniejsze jest zachowanie obrazu przez cały okres przydatności do spożycia oraz zapewnienie, że etykieta dobrze przylega do pojemnika w niskich temperaturach. Etykiety termotransferowe syntetyczne i papierowe mogą być stosowane do znakowania danego produktu.


Etykiety dla ryb

W przypadku ryb można stosować wiele różnych etykiet, ponieważ etykiety stosuje się zarówno do produktów mrożonych, jak i do wszelkiego rodzaju pojemników plastikowych, metalowych i szklanych. Możesz zamówić kompletne etykiety lub etykiety bez nadruku. Do etykietowania można wykorzystać różne materiały - etykiety termiczne, papierowe etykiety termotransferowe oraz syntetyczne etykiety termotransferowe. Jeśli masz wątpliwości i potrzebujesz pomocy, nasi eksperci chętnie doradzą i pomogą Ci określić Twoje opcje.


Etykiety dla kurczaka

Niskie temperatury przylegania, niskie temperatury pracy, zamrażanie i rozmrażanie - wszystkie te czynniki muszą być brane pod uwagę przy etykietowaniu kurczaków. Etykieta musi doskonale trzymać się w tych warunkach i zachowywać informacje na niej zawarte. Nasza firma produkuje etykiety termiczne - termiczne ECO i termiczne TOP, etykiety termotransferowe - papierowe i syntetyczne. Jesteśmy w stanie wyprodukować etykiety o dowolnym kształcie i rozmiarze, a także w dowolnej liczbie egzemplarzy.


Etykiety dla mięsa

W przypadku etykietowania mięsa warunki są takie same jak w przypadku etykietowania kurczaka. Możemy wyprodukować dla Państwa etykiety według dowolnego wzoru, zarówno kolorowe jak i bez nadruku. Do tego zadania możemy również użyć różnych materiałów - ECO, TOP, półbłyszczących i syntetycznych. Dlatego nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu ustalić wszystkie niuanse i złożyć zamówienie.


Etykiety dla warzyw

A w tym przypadku warunki użytkowania i powierzchnie etykietowania mogą być bardzo różne. Dlatego przy składaniu zamówienia ważne jest dla naszych specjalistów, aby zrozumieć wszystkie warunki i życzenia klientów. W produkcji etykiet, nasza firma wykorzystuje wysokiej jakości materiały, aby rozwiązać każdy problem, od najprostszych do niestandardowych. Do etykietowania warzyw możemy Państwu zaoferować - gotowe kolorowe etykiety, etykiety bez nadruku, materiały do bezpośredniego druku termicznego (ECO i TOP) oraz termotransferu.

Kontaktując się ze specjalistami naszej firmy
: 1. Niezwłocznie przeprowadzimy konsultacje.
2. Dobierzemy odpowiedni wariant etykiet do Twojego zadania.
3. Próbki do testów dostarczymy bezpłatnie.
4. Zaproponuj elastyczne warianty współpracy Skontaktuj się ze
specjalistami,
aby
dobrać odpowiednią etykietę Mądry wybór etykiety nie zmarnuje czasu i pieniędzy.

Etykiety dżemu

Jeśli jesteś producentem dżemów, marmolad lub konfiturek, mamy dla Ciebie kilka pomysłów, które pomogą Ci przyciągnąć uwagę klientów. Oprócz nazwy, logo producenta, składników i innych zwyczajowych informacji, warto pomyśleć o umieszczeniu na etykiecie nieco więcej informacji. Jakiego rodzaju informacje? Pomysły są następujące. Pierwszym z nich jest przedstawienie w skrócie użytecznych właściwości danego przysmaku.

Na przykład dżem gruszkowy zaleca się w celu poprawy składu krwi i zapobiegania miażdżycy; dżem truskawkowy jest środkiem odmładzającym; dżem malinowy jest znanym środkiem pomocniczym przy przeziębieniach. Byłoby to jeszcze bardziej wiarygodne, gdyby z tyłu etykiety wyjaśniono, dlaczego, potwierdzając wielkie słowa ze składem witamin. Drugim pomysłem jest zamieszczenie krótkiej historii o tym, jak dany dżem (konfitura lub powidła) pomógł w życiu lub odegrał ważną rolę w losach danej osoby. Jeśli zapytasz swoich znajomych lub poszukasz w Internecie, jesteśmy pewni, że jest wystarczająco dużo historii do obejścia. Takie autentyczne historie bez wątpienia przyciągną uwagę kupujących do Twoich produktów. Trzeci pomysł - na etykietach takiego pożytecznego smakołyku będą odpowiednie porady, jak najlepiej spożywać i przechowywać, zachowując witaminy w jak największym stopniu.

I teraz pytacie, po co to wszystko pisaliśmy, skoro nasza firma oferuje jedynie zakup etykiet na słoiki z dżemem? Odpowiedź jest następująca. Bez dbałości o Państwa produkty, nasz biznes nie odniesie sukcesu. Chcemy, aby klienci mieli do Ciebie zaufanie, gdy zobaczą nasze etykiety.

Możesz zamówić próbną partię etykiet w dowolny sposób. Jeśli potrzebujesz dalszej porady, zadzwoń. Udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi.


Etykiety kompotów

Czy lubisz domowy kompot? Albo sok w trzylitrowych słoikach? Taką, jaką można było dostać w szklarniach, sklepach spożywczych w stylu radzieckim i sklepach, gdzie można było kupić szybki kieliszek. Kobieta za ladą, ubrana w biały fartuch, otwierała trzylitrową puszkę soku i napełniała nim specjalny dozownik. Wyglądało to jak wysoka szklanka w kształcie odwróconego stożka, z którego łatwiej było nalewać sok do szklanek.

Pamiętasz, jaki miał prawdziwy, jasny smak? W dzisiejszych czasach tylko sprawdzeni producenci produkują takie soki i kompoty. Jesteśmy pewni, że jesteś jedną z nich i stosujesz unikalną metodę, którą być może stosowała Twoja babcia lub matka. Co jest potrzebne do zrobienia prawdziwego kompotu lub soku? Jagody i owoce w sezonie, cukier, dużo trzylitrowych słoików i pokrywek - to wszystko można łatwo kupić. Potrzebne są również etykiety. Po zakończeniu produkcji rozpoczyna się przecież proces etykietowania puszek.

Niestety, trudniej jest znaleźć etykiety wysokiej jakości, które podkreślają jakość produktu. Jeśli produkcja kompotów jest już rozpoczęta i poszukujecie Państwo etykiet do nich lub planujecie wymianę dotychczasowych, jesteśmy gotowi udzielić szczegółowej porady i skalkulować koszt pierwszej partii próbnej.

Telefon +7 (495) 109-29-79