Etykiety inwentaryzacyjne, naklejki inwentaryzacyjne i nalepki

image

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie etykiet inwentaryzacyjnych. Produkujemy samoprzylepne etykiety inwentaryzacyjne w rolkach. Nasz własny zakład produkcyjny pozwala nam na produkcję etykiet inwentaryzacyjnych o dowolnych wymiarach zgodnie z wymaganiami klienta oraz na zastosowanie dowolnego podkładu samoprzylepnego. Na przykład przy produkcji etykiety możemy zastosować wysoki klej tak, aby oznaczenie na produkcie / przedmiocie trzymało się jak najdłużej. Wykonujemy również etykiety samoniszczące, które gwarantują zabezpieczenie przed ponowną aplikacją. W ten sposób z pewnością zabezpieczysz swoje towary przed podrobieniem, kradzieżą i fałszerstwem.

Inwentaryzacje nie zawsze odbywają się w środowisku biurowym. Na przykład, inwentarz w magazynie, zwłaszcza chłodni, wymaga specjalnych właściwości etykiet. Do inwentaryzacji w magazynie zalecamy stosowanie wytrzymałych lub odpornych na ścieranie naklejek inwentaryzacyjnych. Wybrany materiał zapewni ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, przed wilgocią, przed promieniowaniem UV. Na przykład etykiety polipropylenowe lub polipropylenowe dzięki specjalnej powłoce mogą być traktowane detergentami, przy czym struktura i właściwości takich etykiet nie zostają naruszone.

Oznaczenia na etykiecie powinny być czytelne, w niektórych przypadkach szczególnie trwałe. Etykiety w rolkach firmy Bosla spełniają wszystkie te wymagania. Nasze etykiety niezawodnie ochronią Państwa towary przed fałszerstwem, a etykiety inwentaryzacyjne pomogą Państwu w jakościowym przeprowadzeniu procesu. Etykiety inwentaryzacyjne przyspieszą i ułatwią inwentaryzację towarów. Wybierz materiał na etykietę w zależności od warunków i etykietowanego przedmiotu. Etykieta, naklejka lub etykieta do inwentaryzacji może zawierać dowolny rodzaj informacji, w tym logo etykiety, etykieta z kodem kreskowym, etykieta z numerem seryjnym produktu i więcej.

Etykieta jako narzędzie do inwentaryzacji. Etykieta do inwentaryzacji technicznej. Produkujemy etykiety i naklejki do inwentaryzacji magazynów, inwentaryzacji sklepów, inwentaryzacji biur, inwentaryzacji firm itp. 

Dowiedz się więcej na ten temat na: http://etykieta-produktu.pl